Засідання керівного комітету проекту «Інформаційна система безпеки дорожнього руху» в Чернівцях

Дата публікації допису: 24 квіт. 2014 14:24:41

Сьогодні, 23 квітня, у приміщенні Чернівецької міської ради в рамках проекту «Інформаційна система безпеки дорожнього руху» спільної операційної програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013 відбулася зустріч секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика з міським головою молдовського міста Унгени Александру Амбросом, міським головою румунського міста Дорохой Доріном Александреску та головою Чернівецької обласної громадської організації “Буковинська агенція регіонального розвитку” Миколою Ляховичем. Крім того, на зустрічі були присутні представники робочих груп усіх партнерів проекту.

Під час зустрічі сторони обмінялися набутим досвідом вже здійснених заходів та поговорили про плани щодо реалізації проекту та території міст.

Проект передбачає впровадження комплексу заходів, спрямованих на встановлення транскордонного партнерства у виробленні спільних рішень для оптимізації та покращення дорожньої інфраструктури, наближення її до стандартів Європейського союзу. У ході реалізації проекту буде проведено аналіз наявної дорожньої інфраструктури і безпеки дорожнього руху, розроблено методичні рекомендації з підвищення безпеки дорожнього руху, проведено низку вуличних акцій, у тому числі й з дітьми. Найважливішим результатом для міста буде встановлення системи відеоспостереження перехресть, що дозволить покращити ситуацію у сфері дорожнього руху Чернівців.

Триватиме проект до 23 червня 2015 року. Бюджет українських партнерів складає понад 76 тисяч євро, з яких понад 68 тисяч євро буде профінансовано за рахунок коштів Євросоюзу.