EVS

Європейська волонтерська служба (ЄВС), або European Voluntary Service (EVS) - це програма Європейського Союзу, яка надає можливість молодим людям у віці 17-30 років провести від 2 до 12 місяців працюючи над вибраним ними некомерційними проектами у будь-якій з країн Європейського Союзу. ЄВС є частиною програми “Erasmus+”, та реалізується у форматі партнерства між акредитованими відправляючою, координуючою та приймаючою організаціями.Участь у програмі є безкоштовною для волонтера. Волонтер отримує повне покриття витрат програмою “Erasmus+” та приймаючою стороною: 100% витрат на проживання, харчування, кишенькові гроші, медичне страхування, місцевий транспорт, підтримку у вивченні мови, візу, а також 100% витрат на проїзд на місце проекту та назад (у рамках бюджетного ліміту).

Європейський Союз створив цю можливість для молодих людей, оскільки волонтерство, особливо міжнародне, цінується у європейських країнах за можливість отримання досвіду неформального навчання, підвищення професійних навичок і компетенцій волонтерів, та, як наслідок, сприяння їх майбутньому працевлаштуванню. У той же час, участь у ЄВС підвищує почуття солідарності, розвиває соціальні навички і підвищує рівень залучення до життя суспільства. Це безпрограшна ситуація, адже користь отримують і волонтер, і громада, в якій він працює.

Буковинська агенція регіонального розвитку є акредитованою відправляючою та приймаючою організацією з 2013 року. Протягом 4 років нами було успішно прийнято 10 європейських та відправлено 7 українських волонтерів.

Станом на грудень 2017 року, одна наша волонтерка перебуває у Драгашанах, Румунія.

Наразі ми не хостимо нікого з Європи.

Цікаво? Надішліть електронного листа на адресу evs@bard.cv.ua та дізнайтеся про актуальні можливості у рамках ЄВС-проектів нашої організації.

Слідкуйте за нашим каналом на Youtube, де зібрані відео наших волонтерів про їх проекти.

Додаткову інформацію про програму, акредитовані організації та проекти можна знайти на наступних сайтах: