Регіони України – 2014

Дата публікації допису: 6 серп. 2015 10:33:05

Напередодні впровадження адміністративної реформи в Україні, якою, зокрема, передбачається посилення ролі місцевих та регіональних громад у формуванні державної політики, зростає необхідність існування комплексних та об’єктивних оцінок щодо ситуації у різних сферах суспільного життя на рівні областей.

Цією збіркою Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) та Асоціація регіональних аналітичних центрів, активним членом якої є Буковинська агенція регіонального розвитку, започатковують щорічні публікації, присвячені соціально-економічним та політичним процесам регіонального розвитку у кожній області.

Мета публікації – сформувати періодичний моніторинговий загальноукраїнський проект в розрізі областей щодо розвитку суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Україні. Регіональні статті подаються за єдиною схемою, що дозволяє проводити порівняльний аналіз різних аспектів регіонального розвитку.

Авторами матеріалів є незалежні регіональні експерти громадського сектору, а подана точка зору – альтернативною до офіційної щодо суспільно-політичних та економічних процесів в усіх областях України.

Матеріали будуть цікаві представникам органів влади, неурядових організацій, політичних партій, науковцям, журналістам.

Регіони України 2014