Шукаємо постачальника логістичних послуг

Для реалізації проєкту «Центр розвитку фермерства» (UNDP_2023_BIO/2), ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», як головний партнер проєкту, проводить закупівлю 4.1. Логістичні послуги.

Закупівля послуг здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Про проєкт “Центр розвитку фермерства”

Мета проєкту - підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Цільова аудиторія проєкту: малі та середні фермери, що працюють у Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

 Завдання проєкту:

Опис послуг

Для реалізації завдань створено Центр розвитку фермерства, який надає фермерам інформаційну підтримку, навчає основам написання грантових заявок на розвиток бізнесу та надає консультаційну підтримку у таких секторах: сільськогосподарське виробництво, включаючи переробку, управління бізнесом, маркетинг та продажі, залучення фінансів інновації у рослинництві та переробці, стале сільське господарство.

Проєкт реалізовується ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Громадською спілкою «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».

Запрошуємо зацікавлені постачальників надати цінову пропозицію для закупівлі 4.1. Логістичні послуги з урахуванням таких умов надання послуги:

Послуга: Логістичні послуги для команди проєкту для:

Умови постачання: Без ПДВ

Термін надання послуг: 15.09.2023 -15.12.2023

Спосіб надання послуги: Послуги надаються дистанційно із використанням електронних засобів комунікації

Опис послуги: Згідно технічного завдання, що додається

 

Умови оплати

Оплата здійснюється без ПДВ – рахунок не містити податок на додану вартість, сума до сплати повинна вказуватись «Без ПДВ». 

Оплата здійснюється після надання послуги (повністю або поетапно) виключно безготівковим способом. 

Виконавець самостійно сплачує всі податки, пов’язані з наданням послуги. 

Вимоги до виконавця

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Цінова пропозиція подається згідно шаблону (у додатку) з такими додатками:

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань;

- копія Статуту (для юридичних осіб).

Цінова пропозиція, оформлена згідно зразка у додатку 1, подається не пізніше 23:59 15 вересня 2023 рокуна електронну адресу ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» procurement@bard.cv.ua із вказанням у темі листа:  4.1. Логістичні послуги: цінова пропозиція