Експерт із сільськогосподарського виробництва

Для реалізації проєкту «Центр розвитку фермерства» (UNDP_2023_BIO/2), ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», як головний партнер проєкту, проводить закупівлю 5.12. Консультанти для глибинних індивідуальних консультацій (за напрямком сільськогосподарське виробництво та переробка).

Закупівля послуг здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Про проєкт «Центр розвитку фермерства»

Мета проєкту - підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Цільова аудиторія проєкту: фермери (малий та середній бізнес), що працюють у Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

 Завдання проєкту:

Для реалізації завдань створено Центр розвитку фермерства, який надає фермерам інформаційну підтримку, навчає основам написання грантових заявок на розвиток бізнесу та надає консультаційну підтримку у таких секторах: сільськогосподарське виробництво, включаючи переробку, управління бізнесом, маркетинг та продажі, залучення фінансів інновації у рослинництві та переробці, стале сільське господарство.

Проєкт реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Громадською спілкою «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».

 

Опис послуг

Запрошуємо зацікавлених експертів надати цінову пропозицію для закупівлі: 5.12. Консультанти для глибинних індивідуальних консультацій (за напрямком сільськогосподарське виробництво та переробка) з урахуванням таких умов надання послуги:

Послуга: Консультанти для глибинних індивідуальних консультацій  (за напрямком сільськогосподарське виробництво та переробка)

Умови постачання: Без ПДВ.

Термін надання послуг: До 15.01.2024

Спосіб надання послуги: Послуги надаються дистанційно у тісній співпраці із Замовником

Опис послуги: Згідно технічного завдання, що додається

Консультації надаються у відповідь на запити, отримані від фермерів Центром через різні канали зв’язку та передані Виконавцю.


Умови оплати


Вимоги до виконавця

 

Вимоги до подання цінової пропозиції

Для участі у закупівлі подаються:

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань;

- копія Статуту (для юридичних осіб).

Цінова пропозиція подається не пізніше 23:59 3 грудня 2023 року на електронну адресу ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» procurement@bard.cv.ua із вказанням у темі листа:  5.12. Послуги консультанта (с/г): цінова пропозиція

Замовник може проводити співбесіди із кандидатами для вибору найбільш кваліфікованих надавачів послуг.