Шукаємо експертів для надання консультаційних послуг українським фермерам

Проєкт «Центр розвитку фермерства»  розпочав роботу у 2023 році.


Мета проєкту - підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.


Цільова аудиторія проєкту: малі та середні фермери, що працюють у Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

 

Завдання проєкту:

 

Центр розвитку фермерства надаватиме консультаційні послуги за такими напрямами:

 

Очікуваний термін надання послуг: до лютого 2024 року.

Формат надання послуг: дистанційно.

 

Вимоги до кандидатів:

      вища освіта у одній або кількох сферах, дотичних до напрямку надання послуг (згідно переліку вище)

      щонайменше 3 роки підтвердженого практичного досвіду у одній або декількох сферах, дотичних до напрямку надання послуг (згідно переліку вище)

      щонайменше 1 рік досвіду надання консультацій для бізнесу

      розуміння стану економіки України та аграрного сектору зокрема

      відмінні комунікативні навички

      відмінне володіння українською мовою

 

Як взяти участь

Запрошуємо експертів подавати пропозиції на надання послуг за одним чи кількома запропонованими напрямками. Пропозиції приймаються до 23:59  29 вересня 2023 року на електронну адресу ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» procurement@bard.cv.ua із вказанням у темі листа:  Послуги консультантів: цінова пропозиція.

 

Пропозиція повинна включати:

-    перелік напрямів (зі списку, наведеного в оголошенні), в яких кандидат пропонує надання консультаційних послуг

-    приклад щонайменше 3-х успішно реалізованих проєктів по кожному з напрямків, в яких кандидат пропонує надання консультаційних послуг, із вказанням контактів осіб, що можуть підтвердити успішність наданої послуги

 

Пропозиції приймаються від фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Замовник може проводити співбесіди із кандидатами для вибору найбільш кваліфікованих надавачів послуг.

 

Проєкт реалізується ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Громадською спілкою «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».

 

Закупівля послуг здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.