Грантові експерти

Запит цінових пропозицій

Для реалізації проєкту «Центр розвитку фермерства» (UNDP_2023_BIO/2), ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», як головний партнер проєкту, проводить закупівлю послуг експертів із залучення грантових коштів для бізнесу для надання наступних послуг

5.14. Консультанти для індивідуальних консультацій із залучення фінансів

5.15. Розробка програми та проведення тренінгу про залучення грантових коштів

Закупівля послуг здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Про проєкт «Центр розвитку фермерства»

Мета проєкту - підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Цільова аудиторія проєкту: фермери (малий та середній бізнес), що працюють у Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

 Завдання проєкту:

Для реалізації завдань створено Центр розвитку фермерства, який надає фермерам інформаційну підтримку, навчає основам написання грантових заявок на розвиток бізнесу та надає консультаційну підтримку у таких секторах: сільськогосподарське виробництво, включаючи переробку, управління бізнесом, маркетинг та продажі, залучення фінансів інновації у рослинництві та переробці, стале сільське господарство.


Проєкт реалізовується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Громадською спілкою «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».


Опис послуг


Експерт із залучення грантових коштів для бізнесу повинен підготувати та провести тренінг із залучення грантових ресурсів для бізнесу, та здійснювати супровід учасників у написанні грантових заявок. Тренінг повинен охоплювати особливості підготовки заявок на державні грантові програми та недержавні програми міжнародної технічної допомоги, спрямовані на малий та середній бізнес. Супровід учасників здійснюється для підгототвки заявки на обраний грантовий конкурс.


Запрошуємо зацікавлених експертів надати цінову пропозицію для закупівлі з урахуванням таких умов надання послуги:

Послуга: Експерт із залучення грантових коштів для бізнесу

Умови постачання: Без ПДВ.

Термін надання послуг: До 31.01.2024

Спосіб надання послуги: Послуги надаються у тісній співпраці із Замовником та передбачають гібридний формат роботи

Опис послуги: Згідно технічного завдання, що додається.

Послуга не включає:

УМОВИ ОПЛАТИ

ВИМОГИ ДО ВИКОНАВЦЯ


ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Для участі у закупівлі подаються:

- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань;

- копія Статуту (для юридичних осіб).


Учасник може пропонувати свої послуги в одній або декількох областях, які є цільовими областями проєкту: Вінницька, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька.

Цінова пропозиція подається не пізніше 12:00 04 жовтня 2023 року на електронну адресу ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» procurement@bard.cv.ua із вказанням у темі листа:  Експерт із залучення грантових коштів для бізнесу: цінова пропозиція

Замовник може проводити співбесіди із кандидатами для вибору найбільш кваліфікованих надавачів послуг.