Експерт із HACCP

Запит цінових пропозицій

Для реалізації проєкту «Центр розвитку фермерства» (UNDP_2023_BIO/2), ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», як головний партнер проєкту, проводить закупівлю послуг консультанта з HACСP для надання швидких та глибинних індивідуальних консультацій фермерам.

Предмет закупівлі:

5.6. Консультанти для швидких (1-годинних) індивідуальних консультацій.

5.12. Консультанти для глибинних індивідуальних консультацій.

Закупівля послуг здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.


Про проєкт «Центр розвитку фермерства»

Мета проєкту - підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Цільова аудиторія проєкту: фермери (малий та середній бізнес), що працюють у Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

 Завдання проєкту:

Для реалізації завдань створено Центр розвитку фермерства, який надає фермерам інформаційну підтримку, навчає основам написання грантових заявок на розвиток бізнесу та надає консультаційну підтримку у таких секторах: сільськогосподарське виробництво, включаючи переробку, управління бізнесом, маркетинг та продажі, залучення фінансів інновації у рослинництві та переробці, стале сільське господарство.


Проєкт реалізовується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Громадською спілкою «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».


Опис послуг

Запрошуємо зацікавлених експертів надати цінову пропозицію для закупівлі 5.6. Консультанти для швидких (1-годинних) індивідуальних консультацій та 5.12. Консультанти для глибинних індивідуальних консультацій, з урахуванням таких умов надання послуги:

Послуга: Консультант з HACСP для надання швидких та глибинних індивідуальних консультацій

Умови постачання: Без ПДВ

Термін надання послуг: До 14.01.2024

Спосіб надання послуги: Послуги надаються дистанційно у тісній співпраці із Замовником

Опис послуги: Згідно технічного завдання, що додається


Швидка (1-годинна) індивідуальна консультація передбачає розмову консультанта із фермером без спеціальної попередньої підготовки, без вивчення додаткових документів, та передбачає надання відповідей на запитання фермерів безпосередньо в ході розмови. Час на надання такої консультації (до однієї години) включає: ознайомлення із первинним запитом фермера, консультування засобами дистанційного зв’язку, підготовку звіту за результатами наданої консультації.

Глибинна індивідуальна консультація передбачає необхідність попереднього ознайомлення з матеріалами фермера, додаткове попереднє опрацювання інформації для відповіді на запит фермера. Час на надання такої консультації включає: ознайомлення із первинним запитом фермера, підготовку до надання консультації, консультування засобами дистанційного зв’язку, підготовку звіту за результатами наданої консультації.

Всі консультації надаються у відповідь на запити, отримані від фермерів Центром через різні канали зв’язку та передані Виконавцю.


УМОВИ ОПЛАТИ


ВИМОГИ ДО ВИКОНАВЦЯВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Для участі у закупівлі подаються:

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань;

- копія Статуту (для юридичних осіб).

 

Цінова пропозиція подається не пізніше 23:59 29 жовтня 2023 року на електронну адресу ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» procurement@bard.cv.ua із вказанням у темі листа:  Послуги консультанта (НАССР): цінова пропозиція від ________ (ПІБ).

Замовник може проводити співбесіди із кандидатами для вибору найбільш кваліфікованих надавачів послуг.